Hakkımızda

Stil Klima 1998 yılından günümüze Klima ve VRF sistemleri üzerine hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesini doğrultusunda hizmet veren firmamız; konusunda uzman ve deneyimli ekibiyle siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet sağlamaktadır. Geniş servis ekiplerimiz sayesinde Muğla’ın tüm bölgelere hızlı ve çözüm odaklı teknik servis hizmeti sağlamaktayız.
Klima teknik servis departmanımız; gerekli donanıma sahip ve eğitimli personellerimiz ile birlikte klima bakımı, klima montajı, VRF bakımı ve VRF montajı işlerini garantili olarak sizlere hizmet vermektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimimiz ile hizmet ağımızı her geçen gün güçlendirmekte olup; müşterilerimize güvenilir, hızlı ve garantili hizmet sağlamaktayız. Bu kapsamda her marka ve her model Klima, VRF sistemleri için yedek parça, montaj ve teknik servis hizmeti ile yanınızdayız.
Stil Klima Teknik Servis olarak olmazsa olmazımız; müşterilerimizin sorunlarına karşı duyarlı olmak, hızlı servis ve %100 müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle Klima ve VRF sistemleri için talepleriniz bizim için oldukça önemlidir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Stil Klima olarak yılların vermiş olduğu deneyimin yanında müşteri memnuniyeti bizim için en büyük referansımızdır. Bununla birlikte bizi tercih etmeniz için;
Uzman ve eğitimli personel ile hizmet
7 gün 24 saat teknik hizmet servisi
Orjinal ve garantili yedek parça
Tüm işçilik işlemlerinin garantili olarak yapılması
Tüm marka ve model klima, VRF sistemleri hizmeti
Hızlı ve çözüm odaklı hizmet anlayışı

Amaç ve Hedeflerimiz

Yılların vermiş olduğu deneyim ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ilkesi doğrultusunda; siz değerli müşterilerimizin yaşam standartlarını yüksek tutmak adına hızlı, kaliteli, ucuz ve çözüm odaklı hizmet sunmak. İklimlendirme ve soğutma sektöründe saygın ve kaliteli bir firma olarak; teknolojik gelişmelere açık, yenilikleri takip eden ve kendisini sürekli geliştirerek değer verdiği müşterilerine kesintisiz ve kaliteli hizmet anlayışı ile kısa sürede çözüm odaklı hizmet vermek.