VRF Montajı

Stil Klima olarak kullanıcı dostu ve kaliteli iklimlendirme sistemlerinin başında gelen VRF (Veriable Refrigerant Flow – Değişken Debili Soğutucu Akışkan Sistemi) sistemlerinin montaj işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Özellikle iş merkezi, otel, hastane, okul, spor salonları ve rezidanslarda bu tür iklimlendirme sistemleri tercih edilmektedir. Daha verimli ve daha ekonomik olan VRF sistemlerinin montaj işlemleri firmamızın deneyimli ve profesyonel ekibi tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Köyceğiz, Ula, Ortaca, Dalyan, Akyaka, Akkaya, Fethiye, Marmaris, Menteşe başta olmak üzere Muğla’nın tüm ilçelerine hizmet veren firmamız; uygun ve kaliteli hizmeti sizlerle buluşturma konusunda 20 yılı aşkın süredir VRF Montajı hizmet vermeye devam etmektedir.
VRF sistemlerinden kaliteli ve iyi bir verim alabilmeniz adına montaj işlemlerinin düzün ve eksiksiz olarak yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde; istenilen verim alınamamakta ve yüksek enerji tüketimine neden olmaktadır. VRF sistem montajlarının belirlenen projeye uygun olarak yapılması bu konuda olmazsa olmazımızdır.

VRF Klima Montaj

VRF Klima Montaj İşlemleri kesinlikle konusunda tecrübe sahibi ve gerekli eğitimleri almış yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Bu sistemden iyi ve kaliteli verim alabilmeniz adına bu oldukça önemlidir. Bu neden ile 1998 yılından bu güne alanında kaliteli hizmet veren firmamız; gerekli eğitimleri almış ustalık belgesine sahip personelleri ile montaj işlemlerini garantili olarak yapmaktadır.
VRF Montajı işlemlerinde; yerinde inceleme, yer tespiti ve alan için en ideal vrf sisteminin belirlenerek montaj işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Bunun ile birlikte firmamız VRF montaj işlemini yapmadan önce;
Alan tespiti
En ideal ürünün belirlenmesi
Bütçe planlaması
Tesisat kurulum işlemleri

VRF Klima Demontaj

VRF sistem klimalarınız en uygun ekipmanlar ile gazları sistem içinde hapsedilerek söküm işlemlerini geniş ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

VRF Klima Yer Değişimi


VRF Montaj işlemleri tarafımızdan titizlikle incelenip yapılmaktadır. VRF Montaj hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak adına; +90 532 405 17 583 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.