Klima Servisi Muğla

Stil Klima Servis Muğla olarak tüm Ula, Ortaca, Köyceğiz, Dalyan, Akyaka, Akkaya, Fethiye, Marmaris, Menteşe ve tüm Muğla ilçelerine kaliteli hizmet vermekteyiz. Arıza fiyatlandırma sonrasında herhangi bir işlem yapılmaması halinde veya ufak müdahaleler için Stil Klima servis ücreti hakkında bilgi alın. Alanında uzman kadrosu ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile Klima ve VRF sistemleri servis hizmeti alabilirsiniz. TSE standartlarına uygun hizmet anlayışını müşteri memnuniyeti ilkesine bağlayarak müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz. Günün istenilen saatinde 7 gün 24 saat esasına göre sağlamış olduğumuz Klima servisi ile çözüm odaklı hizmet anlayışını benimsiyoruz.
Tüm marka ve model klima, VRF sistemleri için arıza tespiti, yedek parça temini, keşif ve montaj işlemleri firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Alanında eğitimli ve uzman personellerimiz ile Muğla’nın tüm ilçelerine teknik servis hizmeti verilmektedir. Klima servisimiz tüm markaların orijinal ve yan sanayi yedek parça temini ve parça değişim işlemleri tarafımızdan garantili olarak temin edilmekte ve değişim işlemleri yapılmaktadır.

Muğla Klima Servisi Verdiğimiz İlçeler

Muğla Merkez ve Ula, Ortaca, Köyceğiz, Dalyan, Akyaka, Akkaya, Fethiye, Marmaris, Menteşe başta olmak üzere tüm ilçelerine hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Klima Servisi Verdiğimiz Markalar

Ağırlıklı olarak, Lg Fujiplus Haier Carrier General Demirdöküm Hantech Baymak Vailant Hitachi Sigma Panasonic Airfel, Mitsubishi, Daikin, Midea, Sharp, Fuji, Fujitsu, Arçelik, Bosch olmak üzere tüm markalara özel servis olarak hizmet vermekteyiz.

Klima Tamiri

Doğru klima tamiri için arızanın doğru tespit edilmesi gerekmektedir. Müşteri çıkarlarını korumak açısından uzman personelimiz en düşük maliyet ile gerekli tamiratı gerçekleştirmektedir.

Klima Arızaları

Su damlatma sebepleri; tahliye borusunda ki tıkanma ve çatlaklar olabilir. İç üniteden su damlatıyorsa; toz filtresi dolmuş veya su tahliyesinde sorun olabilir. Su dışarıda şişede birikiyorsa, havaya damlatmalı suya dalan boruda birikme olur. Klima yeterince soğutmuyor veya ısıtmıyorsa gaz kaçağı veya iç ünitede aşırı kirlenme en çok karşılaştığımız durumlar arasındadır. Tüm klima arızalarında teknik ekibimiz desteğe hazır.

Yaşam alanlarında kullanılan iklimlendirme sistemlerinin düzenli ve verimli çalışması için gerekli tüm işlemler firmamız tarafından yapılmaktadır. Yerinde keşif ve kontrollerin dışında herhangi bir arıza durumunun tespit edilmesi ve tespit edilen arızanın en kısa sürede giderilmesi adına stoklu yedek parça sistemi ile hizmet verilmektedir. Bu nedenle müşterilerimizin mağduriyeti en kısa sürede giderilerek klimaların ilk günkü gibi çalışması sağlanmaktadır. Bundan dolayı Stil Klima teknik servisimiz Klima arıza tespiti ve Tamir işlemleri için aşağıda belirttiğimiz kriterlere büyük önem vermektedir;

Tamamı uzman ve alanında eğitimli personel ile hizmet
Arıza, tamir ve montaj işlemlerinde hızlı ve kaliteli hizmet
Orijinal ve yan sanayi yedek parça temini ile hizmet
Ekonomik ve uygun fiyatlı hizmet
Yılların vermiş olduğu tecrübenin yanında her yeni teknolojik yeniliği takip eden firmamızdan klima servisi alanında hemen hizmet almak için +90 532 405 17 58 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.