VRF Klima Bakımı

VRF Klima Bakımı Nasıl Olur?

VRF klima bakımı cihazınızın verimli çalışması özellikle insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Ayrıca VRF sisteminin düzgün ve verimli çalışması adına bakımlarının zamanında ve uzman bir ekip tarafından yapılması gerekir. Stil Klima Teknik Servisi olarak; gerekli tüm donanım ve uzman personelimizle VRF Bakım hizmeti vermekteyiz. 7/24 esası ve müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda Muğla Marmaris, Menteşe Köyceğiz, Ula, Ortaca, Dalyan, Akyaka, Akkaya, Fethiye ve diğer tüm ilçelere hizmet vermektedir.

VRF Klima Bakımının Önemi

Klima bakımı neden önemlidir ? Düzenli VRF klima bakımı kapalı ve toplu alanların iklimlendirme işleminde kullanılan; VRF sistemlerinin arıza yapmaması ve verimli çalışması bakımlarının oldukça önemlidir. Klima bakımlarının yapılmaması veya yeterince özen gösterilmemesi ile özellikle lejyoner hastalığının ortaya çıkmasına neden olabilmekte VRF sistemleri bir çok kişinin sağlığının bozulmasına neden olabilmektedir. Bu nedenden dolayı VRF Klima sistemlerinin; ayda bir kez uzman bir ekip tarafından bakımı yapılmalıdır. Ayrıca sistemin daha verimli ve uzun ömürlü olmasının yanında düzenli bakımı yapılan VRF Klima sistemlerinin daha az enerji tükettiği bilinmelidir. Bakımları zamanında yapılmayan VRF sistemlerinde şu sorunlar ile karşılaşabilirsiniz;
Enerji tüketimi % 50 artar
Her an bir arıza ile sistemin çalışması sekteye uğrayabilir
Sistem performansı ciddi şekilde düşer
Kötü ve hoş olmayan kokular meydana gelir
Filtrelerin düzenli çalışamaması sonucunda toz ve mantar partikürlerinin etrafa yayılması sonucunda hastalık riskinin artması
Elektrik tesisatında oluşabilecek arızalar
VRF Klimaların Bakımları, VRF İç Ünite Bakımı, VRF Dış Ünite Bakımı ve VRF Klima çalışma sistemi bakımı; gerekli eğitimleri almış uzman kadromuz ile garantili olarak yapılmaktadır.

VRF Klima Bakım Fiyatları 2023

İklimlendirme sektöründe 23 yıllık tecrübemiz, kaliteli ve eğitimli personel yapımız ile siz değerli müşterilerimize hızlı ve Profesyonel Vrf Bakım Hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin tüm şikayetlerine hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile oluşan mağduriyeti ortadan kaldırmak; sistemin düzenli ve verimli çalışmasını sağlamak misyonumuzdur. Vrf sistemleri ile ilgili her marka ve modelin bakım işlemlerini orjinal yedek parça kullanarak garantili olarak yapmaktayız. VRF Sistem klima temizleme ücreti 2023, VRF Klima Sistemleri ile ilgili tüm sorunlarınız için +90 532 405 17 58 numaralı çağrı merkezimizi günün istediğiniz saatinde arayabilirsiniz.