Muğla Klima Montajı – Klima Yer Değişimi

Stil Klima teknik servisi olarak konusunda ustalık belgesine sahip deneyimli personellerimiz ile garantili olarak klima montaj ve klima yer değiştirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yaşam alanları için en uygun klimanın belirlenmesinden sonra yapılması gereken; işin uzmanı tarafından Klima Montajı işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Sahip olduğunuz klimanın düzenli ve verimli çalışması adına montaj işlemi oldukça önemlidir. Klimanın kullanılacağı alanın ve bu alana uygun klimanın belirlenmesinden sonra en önemli işlem klimanın doğru bir şekilde montajının yapılması ve sisteme alınmasıdır. Yılların vermiş olduğu deneyim ve yeterli teknik personelimiz ile Muğla geneline 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.
Sahip olduğunuz iklimlendirme sistemlerinin garanti kapsamından çıkmaması adına montaj işlemlerini işin uzmanı ve bu işi yapmaya yetkili bir servis tarafından yapılmalıdır. Bu sektörde Muğla ve ilçelerinde uzun yıllardır hizmet veren firmamız sizlere çözüm odaklı servis hizmeti vermeye devam etmektedir. Firmamız tarafından uzman personellerimiz ile klima montajı işlemi için aşağıda belirttiğimiz özellikler göz önündü tutularak özenle yapılmaktadır.
Kullanım alanı için en uygun klima modelinin belirlenmesi
Klima montajı için en ideal yerin belirlenmesi
İç ve Dış ünitenin dengeli ve doğru montajının yapılması
Boru ve drenaj hattının düzenlenmesi
Klima için gerekli olan elektrik tesisatının düzenli bir şekilde hazırlanması
Klima gaz kontrollerinin yapılması
Klimanın düzgün ve verimli çalıştığı kontrol edilerek; çalışma şartları hakkında müşteriye bilgi verilmesi
Yukarıda belirttiğimiz tüm işlemler Stil Klima teknik personelleri tarafından garantili olarak yapılmakta ve müşterilerimize teslim edilmektedir. Sizde klima montaj işlemleri ve fiyatlandırma için hemen +90 532 405 17 58 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Ağırlıklı Muğla çapında klima montaj demontaj hizmeti verdiğimiz markalar, Airfel, Mitsubishi, Boshc Daikin, Bosch, Midea, Sharp, Fuji, Fujitsu, Arçelik .

Klima Montaj Fiyatları

9000 ve 12000 Klima montaj ücreti :. TL
18000 ve 24000 Klima montaj fiyatı :. TL

Klima Sökme Ücreti

Duvar tipi klima söküm ücreti :. TL
Salon tipi klima söküm ücreti :. TL
Kaset tipi klima söküm ücreti :. TL
Tavan tipi klima söküm ücreti :. TL

Klima Yer Değiştirme Ücreti

Klima yer değiştirme ücreti sökülüp takılacak cihazlar arasındaki mesafeye bakım yapılıp yapılmayacağına göre değişkenlik göstermektedir. Yaklaşık yukarıdaki fiyatların toplamı gibi düşünebilirsiniz.
Muğla Menteşe Köyceğiz, Ula, Ortaca, Dalyan, Akyaka, Akkaya, Fethiye, Marmaris ve diğer ilçelerinde geneline hizmet veren firmamız tüm marka ve modeldeki klimaların montaj işlemlerini garantili olarak sağlamaktadır. Duvar tipi, salon tipi, kaset tipi, tavan tipi ve tüm klima türleri için montaj hizmeti vermekteyiz.